Tvorba videoklipů, reklam, prezentací

Zabýváme se natáčením a výrobou videoklipů s důrazem na využití počítačové grafiky a digitální postprodukce. V naší nabídce naleznete i další služby související s videoprodukcí. Jedná se například o tvorbu video prezentací, počítačových animací, samostatných vizuálních efektů apod.

Úprava videa, střih apod.

Upravíme natočený obrazový materiál, provedeme střih, vložíme titulky, přidáme zvukové efekty, vytvoříme trailerovou hudbu...

Počítačové vizuální efekty

Vizuální efekty jsou dnes vytvářeny téměř výhradně na počítači a je tak možné zhmotnit prakticky jakoukoli představu režiséra.

3D animace

3D animace dnes nechybí v žádné TV reklamě a filmu. Nabízíme také animace částicových systémů, např. tekoucích kapalin, pohyb kouře, prachu apod.

Tvorba videoklipů
Scifi videoklip
Videopozvánka
3D animace Fairy Ultra

Co vám nabízíme?

Možná, že již máte natočený nějaký materiál a chcete jej sestřihat, vyčistit, stabilizovat nebo dodat vizuální efekty. V tom případě se neváhejte obrátit právě na nás a my rádi zrealizujeme veškeré Vaše představy.
Vedle kompletní výroby videoklipů nabízíme také každý krok tvorby videa samostatně. Není tedy problém objednat například pouze výrobu konkrétní počítačové animace nebo přidání jiného z prvků postprodukce.

Délka tvorby videa

Celková doba vytvoření videa je samozřejmě závislá na náročnosti editačních a grafických prací. Ná základě konkrétnějších požadavků Vám rádi sdělíme předpokládanou délku tvorby videa a termín, kdy výsledek obdržíte ve finální podobě a zvoleném formátu.

Formáty a rozlišení

Hotová videa běžně předáváme našim zákazníkům ve standardním formátu MPEG4 v rozlišeních HD (1280x720), Full HD (1920x1080) nebo Ultra HD 4K (3840x2160). Rádi však vyhovíme případným požadavkům na odlišný formát výsledného videa.

Inspirace a reference

Ať už potřebujete vytvořit jakýkoli druh videoklipu, jistě rozmýšlíte, jak celou vizuální tvorbu pojmout. Doporučujeme proto nechat se inspirovat realizovanými projekty, které naleznete na stránce reference. Možná, že právě tam objevíte případnou inspiraci pro Vami poptávané vizuální dílo.

ZpětReferenceNezávazná kalkulace